košík
0,00 €   (0 položiek)


Servis


Spoločnosť DAMPIER, s.r.o. ponúka komplexné služby v oblasti servisu klimatizácie ,vzduchotechniky ,centrálnych vysávačov a ostatných nami sa predávajúcich zariadení. Aktivity vykonávame po celom území Slovenska a zároveň si upevňujeme miesto skvalitňovaním odborných činností u jednotlivých profesií.

Servisná činnosť

Zahŕňa odborné úkony, ktoré je potrebné vykonať na zariadeniach v záručnej aj pozáručnej dobe tak, aby boli zariadenia v bezchybnom prevádzkovom stave. Pravidelný servis je nevyhnutnou podmienkou pre platnosť záručnej doby a je stanovený aj výrobcami . Servis je vykonávaní podľa charakteru a typu zariadenia. Zariadenia sú servisované 2 krát do roka (jarný a jesenný servis)

Zaručná doba

Záručnú dobu na servisné úkony poskytuje 6 mesiacov čo pri servisnom intervale 2 krát do roka zábezpečí zákazníkovi trvalú záruku. Náhradné diely použité pri servise poskytujeme v zmysle záruk od výrobcu , zvyčajne 24 mesiacov

Protokoly servisných prác

Po vykonaní servisu zákazníci obdržia protokol o vykonaní servisných prác na ich zariadení, kde je uvedeny rozpis servisných prác.
Na začiatok stránky