SF2-1000D4 (6,7kW/8,2kW) kanálový fan coil,4-rurkový,3-výparník,DC ventilátor
1150,05  1035,04  s DPH
841,50  bez DPH
-10%
1150,05  1035,04  s DPH
841,50  bez DPH
  • Vnútorná jednotka – médium voda
  • Nezávislé okruhy chladenia a kúrenia
  • Vysoká účinnosť výmenníka tepla
  • Dlhší V tvar nádoby na kondenzát
  • Úsporný jednosmerný motor ventilátora
  • Možnosť pripojenia centrálneho ovládača SCM-30
  • Podpora MODBUS RTU
  • Jednotky sú osadené teplotným senzorom T1 (priestorová teplota)
  • Vyžaduje nástenný ovládač SWC-61
  • Voliteľné SF2-DTK podporuje ovládanie pomocou napätia 230 V – vysoké, stredné a nízke otáčky
  • Voliteľne SF2-EC podporuje ovládanie ventilátora pomocou napätia 0–10 V (vyžaduje SF2-DTK)
  • Odporúčame pripojiť externý 3cestný alebo 2cestný ventil NC 230 V na studenú a na teplú vodu
Pre cenovú ponuku vyplňte formulár
Dostupné na objednávku
Rýchle doručenie
Ochrana kupujúceho
Jednoduchá reklamácia
Napájanie Typ 220 - 240 / 1 / 50 V / Ph / Hz
Prietok vzduchu (H/M/L) 1560 / 1359 / 1161 m3/h
Prietok vzduchu (H/M/L) 917 / 799 / 682 CFM
Chladenia Výkon (H/M/L) 8,20 / 7,49 / 6,72 kW
Chladenie Prietok vody 1,43 / 1,32 / 1,19 m3 / h
Chladenia Pokles tlaku vody 35,20 / 31,59 / 27,64 kPa
Kúrenie Výkon (H/M/L) 10,60 / 9,92 / 9,07 kW
Kúrenie Prietok vody 0,94 / 0,86 / 0,80 m3 / h
Kúrenie Pokles tlaku vody 56,42 / 49,68 / 44,56 kPa
Napájanie Príkon 114,0 W
Hladina akustického tlaku v 1 m (H/M/L) 47,0 / 44,0 / 40,5 db(A)
Motor ventilátora Typ DC motor -
Motor ventilátora Počet 1 -
Ventilátor Typ Radiálny s dopredu zahnutými lopatkami -
Ventilátor Počet 3 -
Výmenník Počet radov 4 -
Výmenník Max. prevádzkový tlak 1,6 MPa
Výmenník Priemer 7,0 mm
Vonkajšie rozmery (š x v x h) 1368 x 243 x 482 mm
Rozmery balenia (š x v x h) 1438 x 270 x 520 mm
Hmotnosť netto - 27,5 kg
Hmotnosť brutto - 32,0 kg
Voda Vstup / Výstup Studená voda / Teplá voda RC3/4 / RC3/4 inch
Drain pipe - ZG3/4 inch
  • Podmienky kúrenia: Teplota vody na vstupe / výstupe 65 / 55 °C, teplota vzduchu 20 °C DB.