PAFEC3525A Pamir vzduchová clona, bez ohrevu (189589)
6442,74  5476,32  s DPH
4452,30  bez DPH
-15%
6442,74  5476,32  s DPH
4452,30  bez DPH
Elegantná a energeticky účinná vzduchová clona pre komerčné priestory
  • Flexibilné vytvorenie komfortu
  • Inteligentná regulácia
  • Optimalizovaný výkon
  • Odporúčaná výška montáže 3,5 m
  • Odporúčaná šírka montáže 5 m (dve clony oproti sebe)
  • Dĺžka 2,5m
PAFEC3525A Pamir
#189589
vzduchová clona, bez ohrevu
Pre cenovú ponuku vyplňte formulár
Dostupné na objednávku
Rýchle doručenie
Ochrana kupujúceho
Jednoduchá reklamácia
  • Regulačný systém sa objednáva samostatne.
  • Odporúčaná montážna výška sa líši v závislosti od príslušných priestorov.
    Odporúčaná šírka inštalácie je pri vzduchových clonách namontovaných na oboch stranách otvoru.
Technické údaje
Názov výrobku
PAFEC3525A Pamir
Číslo výrobku
#189589
Inštalácia
Typ montáže Horizontálne & Vertikálne
Odporúčaná montážna výška 3,5 m
Menovité údaje
Farba plášťa Biela traffic
Farba plášťa, RAL RAL 9016
Farba, výfukové mriežky Telegrey 2
Farba mriežok na výtlaku, RAL RAL 7046
Trieda krytia IP24 / IP21
Pracovná teplota okolia (dry contitions) -20 až 30 °C
Rozmery a hmotnosti
Dĺžka 2.549 mm
Výška 270 mm
Hĺbka 525 mm
Hmotnosť 71,5 kg
Prietok vzduchu
Prietok vzduchu 4400; 3700; 2350 m³/h
Hlukové údaje
Hladina hluku 65; 47 dB(A)
Akustický výkon (LWA) 80 dB(A)
Podmienky úroveň hluku Merania podľa ISO 27327-2: 2014, Typ inštalácie E.
Napájanie motor/regulácia
Napätie - regulácia/motor 230 V
Fázy, motor 1~
Prúd - regulácia/motor 50Hz 5,1 A
Príkon (P1), motor 50Hz 860 W
Prúd - regulácia/motor 60Hz 5,1 A
Príkon (P1), motor 60Hz 860 W