PAF2520E10 Pamir vzduchová clona, el. ohrev (246831)
4072,53  3461,65  s DPH
2814,35  bez DPH
-15%
4072,53  3461,65  s DPH
2814,35  bez DPH
Štíhla vzduchová clona pre menšie vstupy s energeticky efektívnou reguláciou
  • Jednoduché vytvorenie komfortu
  • Inteligentná regulácia
  • Optimalizovaný výkon
  • Odporúčaná výška inštalácie 2,5 m
  • Dĺžka 2m a výkon 10kW
PAF2520E10 Pamir
#246831
vzduchová clona, el. ohrev
Frekvencia: 50/60 Hz
Pre cenovú ponuku vyplňte formulár
Dostupné na objednávku
Rýchle doručenie
Ochrana kupujúceho
Jednoduchá reklamácia
  • Regulačný systém sa objednáva samostatne.
  • Odporúčaná montážna výška sa líši v závislosti od príslušných priestorov.
Technické údaje
Názov výrobku
PAF2520E10 Pamir
Číslo výrobku
#246831
Inštalácia
Typ montáže Horizontálne
Odporúčaná montážna výška 2,5 m
Menovité údaje
Farba plášťa Biela traffic
Farba plášťa, RAL RAL 9016
Farba, výfukové mriežky Telegrey 2
Farba mriežok na výtlaku, RAL RAL 7046
Trieda krytia IP20
Pracovná teplota okolia (dry contitions) -20 až 30 °C
Rozmery a hmotnosti
Dĺžka 2.050 mm
Výška 210 mm
Hĺbka 345 mm
Hmotnosť 34 kg
Prietok vzduchu
Prietok vzduchu 2900; 2300; 1800 m³/h
Hlukové údaje
Hladina hluku 53; 48; 43 dB(A)
Akustický výkon (LWA) 70 dB(A)
Podmienky úroveň hluku Merania podľa ISO 27327-2: 2014, Typ inštalácie E.
Napájanie motor/regulácia
Napätie - regulácia/motor 230 V
Prúd - regulácia/motor 1 A
Frekvencia 50; 60 Hz
Príkon (P1), motor 230 W
Elektrický ohrev
Prúd - ohrev 14.4; 9.7; 4.9 A
Napätie kúrenie 400 V
Príkon, ohrievač 10; 6.6; 3.4 kW
Fázy 3N~
Nárast tepl., max. výkon ohrevu - vysoké ot. 11 °C
Nárast tepl., max. výkon ohrevu - stredné ot. 13 °C
Nárast tepl., max. výkon ohrevu - nízke ot. 17 °C
Ostatné
Výkon ohrevu 10 kW