PAF2515E12 Pamir vzduchová clona, el. ohrev (246828)
3166,02  2691,11  s DPH
2187,90  bez DPH
-15%
3166,02  2691,11  s DPH
2187,90  bez DPH
Štíhla vzduchová clona pre menšie vstupy s energeticky efektívnou reguláciou
  • Jednoduché vytvorenie komfortu
  • Inteligentná regulácia
  • Optimalizovaný výkon
  • Odporúčaná výška inštalácie 2,5 m
  • Dĺžka 1,5m
PAF2515E12 Pamir
#246828
vzduchová clona, el. ohrev
Frekvencia: 50/60 Hz
Pre cenovú ponuku vyplňte formulár
Dostupné na objednávku
Rýchle doručenie
Ochrana kupujúceho
Jednoduchá reklamácia
  • Regulačný systém sa objednáva samostatne.
  • Odporúčaná montážna výška sa líši v závislosti od príslušných priestorov.
Technické údaje
Názov výrobku
PAF2515E12 Pamir
Číslo výrobku
#246828
Inštalácia
Typ montáže Horizontálne
Odporúčaná montážna výška 2,5 m
Menovité údaje
Farba plášťa Biela traffic
Farba plášťa, RAL RAL 9016
Farba, výfukové mriežky Telegrey 2
Farba mriežok na výtlaku, RAL RAL 7046
Trieda krytia IP20
Pracovná teplota okolia (dry contitions) -20 až 30 °C
Rozmery a hmotnosti
Dĺžka 1.560 mm
Výška 210 mm
Hĺbka 345 mm
Hmotnosť 26 kg
Prietok vzduchu
Prietok vzduchu 2200; 1700; 1400 m³/h
Hlukové údaje
Hladina hluku 52; 48; 40 dB(A)
Akustický výkon (LWA) 9 dB(A)
Podmienky úroveň hluku Merania podľa ISO 27327-2: 2014, Typ inštalácie E.
Napájanie motor/regulácia
Napätie - regulácia/motor 230 V
Prúd - regulácia/motor 0,7 A
Frekvencia 50; 60 Hz
Príkon (P1), motor 155 W
Elektrický ohrev
Prúd - ohrev 17.3; 11.5; 5.6 A
Napätie kúrenie 400 V
Príkon, ohrievač 12; 8; 4 kW
Fázy 3N~
Nárast tepl., max. výkon ohrevu - vysoké ot. 17 °C
Nárast tepl., max. výkon ohrevu - stredné ot. 21 °C
Nárast tepl., max. výkon ohrevu - nízke ot. 26 °C
Ostatné
Výkon ohrevu 12 kW